Current Status
Not Enrolled
Price
150,00

Oddech jest najważniejszą czynnością jaką wykonujemy w życiu.

Pojawienie się na tym świecie rozpoczyna się od wdechu, przez początkowe lata życia oddychasz w normalny dla Ciebie i prawidłowy oddech. Następnie zaczynasz zapominać jaki był twój oddech i ile radości i energii Tobie dawał.

Spójrz na małe dzieci które biegają nie zmordowane, a pękaty brzuszek podczas oddechu jeszcze bardziej się rozszerza – jak one to robią że maja tyle energii, zapytasz..

Sprawia to prawidłowy oddech, nawyk który posiada dziecko nie jest niczym zmanierowane, skażone jakimś kanonem myślenia po prostu oddychają tak jak jest im wygodnie.

Przez lata szkoły, studiów i pracy po prostu zapomniałeś jak to wygląda, smakuje i jak się czujesz kiedy prawidłowo się oddycha. Dlatego jest ten kurs aby Tobie właśnie to przypomnieć.

Ten kurs jest po to aby tobie pomóc, jeśli masz zadyszkę idąc po schodach, jeśli przejdziesz jakiś dystans i czujesz zawroty głowy i jest Ci słabo.

To ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Poświęć 3 minuty dziennie aby Twój oddech ponownie stał się tym co powinien być czyli źródłem zdrowia i energii w Twoim ciele.

Do zobaczenia już na platformie

 

PAMIĘTAJ ŻE TO TYLKO 3 MINUTY DZIENNIE INWESTYCJI W CIEBIE !!