Wszystkie kursy

Najlepszy kurs oddechu

Kurs oddychania 21dni

Oddech najważniejsza czynność którą witamy ten świat, oddech towarzyszy nam przez życie, rodząc się pamięć komórkowa daje informacje, z czasem jest zapominana. Dlatego teraz możesz przypomnieć sobie to co jest zapisane w genach i oddychać pełną piersią. Zajęcia 3 minuty dziennie.

Najlepsza opcja - II Edycja

Energia Życia

WŁADAJ ENERGIĄ ŻYCIA - wykorzystanie energii w życiu codziennym,
czego możesz się w nim nauczyć ?? np jak zawsze mieć dobre miejsce parkingowe
Jak być samodzielnym energetycznie
Jak bronic się przed złym okiem, klątwami lub złorzeczeniem
Jak podnosić poziom energii w ciele
Jak chować energię aby nikt nie mógł jej zabrać
Jak odcinać wampiry energetyczne

Druga edycja

Energia pieniądza

Energia pieniądza - energia życia druga edycja kursu energia pieniądza. Jak pracować mniej a więcej zarabiać, co się stanie jak zaczniesz realizować swoje marzenia. Jak zmieni się twoje życie?

249

Uzdrawiające Naturalne częstotliwości dla ciała

Opinie klientów

Panie Jacku powiem panu że może to dziwnie zabrzmi ale jak mi pan robił te analizę to czułem w brzuchu coś dziwnego,Nie wiem czy to efekt pańskiej analizy, czuje się spokojny, brak myśli, czuje się lżej.
Janek
Anglia
Witaj Moje dziewczyny czuły ból brzucha ...ale już dziś Sandra dzwoniła i mówiła że czuję się tak jakoś dziwnie spokojna Aż mówi że nie zna tego uczucia Wiem ze musi się oswoić bo ona ciągle taka spięta napięta i nerwowa była Z Emilją jeszcze nie rozmawiałam ale dam znać . Męża id 3 dni kręgosłup boli a o odczuciach nic nie mówi niże się nie zna hi A z kolei ja w nocy miałam taki jakiś dziwny silny atak...dusiło mnie w klatce i jakieś takie dziwne uczucie Ale się nie bałam tylko oddychałam spokojnie i obserwowałam odczuciem co się dzieje...Obudziłam się spokojna choć wiem ze zmiany wymagają czasu Będę obserwować i dam znać Dziękuję za oczyszczanie... Syn Oliver taki trochę nerwowy ,ale to małolat czasami trudno z nim rozmawiać...
Żaneta
From Australia
Witam Panie Jacku dziękuje za oczyszczenie. Czuje się o niebo lepiej . Jedyne z czym mam problem no to bezsenność ale Po prostu głupio przedstawiam sobie zegar.. no I te 2 noce mocne koszmary lekka zmora Dzień przed oczyszczaniem przyszła. No a tak to jest supcio 😃 zobaczymy Jak dalej. Fajnie byłoby gdyby napisał by mi pan jaka Cena za rozmowę / warsztat z Panem na temat zabezpieczeń 🙂 pozdrawiam​
Kasia Kowalska
From Dallas, USA
Great job, thank u sir.
Sujan Md
From London, UK